Wyjazdy indywidualne

WYJAZDY INDYWIDUALNE – możliwość wyjazdu w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie w dowolnie wybrane miejsce w niewielkiej grupie osób.

foto8

Wybierz się z nami w pojedynkę, z partnerem, z przyjaciółką, ukochaną lub rodzicami czy znajomymi wtedy, gdy akurat wszyscy możecie sobie zaplanować kilkudniową podróż.

Przygotujemy dla Was specjalną ofertę aby wspólnie przeżyć niezapomnianą wyprawę.

Pragniemy sprawić aby podróż była niezwykłą przygodą podczas której, gdzieś w dalekim zakątku świata, odnajdziecie siebie – swoje marzenia i postawicie sobie nowe cele. Dodatkowo z nami macie szansę sprawdzić siebie i swoje możliwości w ekscytującej grze między falą i deską, z której wychodzi się silniejszym i szczęśliwszym człowiekiem.

foto7

Codzienne lekcje surfingu w niewielkich grupach na dostosowanym indywidualnie poziomie, sesje relaksującej i uzdrawiającej jogi, dobre jedzenie, oferta wycieczek fakultatywnych i bycie na Twoje zawołanie to jest coś, co dajemy od siebie.

Z nami masz możliwość odkryć najciekawsze spoty z dala od tłumów, możliwość poznania wspaniałych ludzi – reszta zależy od Ciebie. Od tego na ile się otworzysz i na ile nam zaufasz.

SPRAWDŹ OFERTĘ WYJAZDÓW INDYWIDUALNYCH

ZOBACZ NASZ WYJAZD INDYWIDUALNY NA SRI LANKĘ

ZOBACZ NASZ WYJAZD INDYWIDUALNY NA SARDYNIĘ

0 Comments

Add Your Comment: