Najlepsze obozy i wyjazdy

 

Istotą wyjazdów Surfround jest przekazanie wiedzy jaką sami zdobywaliśmy i zdobywamy. Wiele lat doświadczeń w różnych dziedzinach sportu, umożliwia nam dzielenie się z Wami tym co w sporcie najważniejsze. Surfround to międzynarodowy zespół ludzi którzy zarażają swoja pasją do sportu i aktywnego życia.

Realizujemy tematyczne wyjazdy w ciekawe zakątki świata, to właśnie to co robimy. Taki wyjazd za każdym razem drobiazgowo analizujemy z doświadczonym przewodnikiem, który doskonale zna teren. Od roku 2006 zrealizowaliśmy setki wyjazdów w najpiękniejsze miejsca, jak Meksyk, Wyspy Kanaryjskie, Portugalia, Francja, Maroko, Sri Lanka, Australia, Sardynia, Egipt, Indonezja, Hiszpania. Zawsze poznając miejsca rdzenne w danym regionie z dala od turystów i z szacunkiem do przyrody.

Maciek Krystosiak

Tworzymy inspirujące projekty; jak pierwszy polski film o surfingu El Sueno. Inspirujemy młodzież, sponsorując Mistrzostwa Polski w Surfingu, realizujemy najlepsze obozy i kolonie surfingowe nad polskim morzem na półwyspie helskim w bazie www.akademiasurfingu.com.pl Wspieramy młode talenty i sportowców jak Kuba Kuzia, Adam Warchoł, Julia Damasiewicz. Dbamy o środowisko od wielu lat tworząc społeczne inicjatywy ekologiczne takie jak:

akcja “Plaża to nie popielniczka”
inicjatywa dbania o morza i plaże “Ocean Initiative”