Najlepsze obozy i wyjazdy od 10 lat

Surfround to międzynarodowy zespół mistrzów surfingu, marka założona przez Macieja Krystosiaka, Kierownika wyszkolenia – instruktora sportu i rekreacji, Wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i wieloletniego partnera Fundacji Surfrider z siedzibą w Kaliforni.

Mega wyjazdy tematyczne w ciekawe zakątki świata, to właśnie to co robimy. Taki wyjazd za każdym razem drobiazgowo analizujemy z doświadczonym przewodnikiem, który doskonale zna teren, historię i potrafi o nim ciekawie opowiadać. Dbam o to osobiście, aby te wyjazdy dawały ludziom szeroki uśmiech na twarzy. Jeżdżą z nami Ci, którzy chcą dotknąć stylu życia surfingu, zobaczyć jak to jest być na fali i przeżyć „coś autentycznego” także nauczyć się jak poprawić równowagę i motorykę oraz niekiedy oderwać się od zestresowanego świata, bo w wodzie nie ma miejsca na nerwy

Maciek Krystosiak

Tworzymy inspirujące projekty; jak pierwszy polski film o surfingu El Sueno. Inspirujemy młodzież, sponsorując Mistrzostwa Polski w Surfingu, realizujemy najlepsze obozy i kolonie surfingowe nad morzem na półwyspie helskim. Dbamy o środowisko od wielu lat tworząc społeczne inicjatywy ekologiczne takie jak:

akcja „Plaża to nie popielniczka”
inicjatywa dbania o morza i plaże „Ocean Initiative”