Maciek Krystosiak

Maciek Krystosiak


Kierownik wyszkolenia – instruktor sportu i rekreacji, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i wieloletni partner Fundacji Surfrider z siedzibą w Kaliforni. Przewodniczący i Fundator organizacji działającej na rzecz rozwoju surfingu wśród dzieci i młodzieży, Fundacji 5Live. Do jego podopiecznych zaliczają się gwiazdy filmowe, czołowi przedsiębiorcy i tysiące osób z całego świata. Jest autorem programów sportowych i gościem stacji Telewizyjnych i radiowych jako ekspert z zakresu surfingu i sportów wodnych. Produkuje filmy i nagrania dotyczące odkrywania stylu życia surfingu i wydaje je we własnej telewizji. Ukończył studia na kierunku wychowanie fizyczne i Turystyka i rekreacja. Szkoli międzynarodowo od blisko 10 lat w 3 językach. Skupia się na pomaganiu ludziom w osiągnięciu ich potencjału poprzez ćwiczenia równowagi i czucia głębokiego, czyli propriocepcji, nauki pływania, pracy nad kondycją fizyczną i przygotowania do pływania w dużym ślizgu na falach oceanicznych. Poświęca długie tygodnie na własny rozwój w formie warsztatów i szkoleń sportowych. Jest żonaty i głęboko zakochany w Marlenie, z którą ma syna Leonka. Uwielbia francuską kuchnie, dobre wina i podróżowanie do egzotycznych krajów. MOTTO: „odkrywając styl życia surfingu stajesz się szczęśliwszy”

Robert Szymański

Robert Szymański


Instruktor Kiteboardingu z międzynarodową licencją IKO oraz snowboardu. Dzięki pasji jaką darzy kiteboarding zwiedził sporą część świata.

Uczył w wielu zakątkach globu min. Zanzibar, Wietnam, Mauritius, Wyspy Zielonego Przylądka, Tajwan, Egipt, Polska. Zanim zjedzą go rekiny na falach okalających jakąś tropikalną wyspę, będzie mógł podzielić się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem.

Maciej Jammy Dobrowolski

Maciej Jammy Dobrowolski


Instruktor jogi i podróżnik. Doświadczenie zdobywał w Indiach i Tajlandii znany jako Dr FeelGood masażysta, rehabilitant i dietetyk. Praktykę jogi rozpoczął w 1999 roku , kurs instruktora ukończył w 2008 roku w Bangalor (Indie).

Uczył w Wielkiej Brytanii i Tajlandii. Prowadzi warsztaty świadomego i leczniczego oddechu. Obecnie uczy jogi w Warszawie.

Jakub Kuzia

Jakub Kuzia


Kuba to sportowiec młodego pokolenia. Surfer i Snowboarder prosto z południa Polski. Kuba jest naszym podopiecznym i jednocześnie kontaktem z młodym pokoleniem. Uwielbia wyzwania i zawsze ostatni wychodzi z wody.

Ania Laskowska

Ania Laskowska


Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Ania współpracuje z rodzicami podczas obozów oraz warsztatów. Dba o najwyższy poziom wypoczynku Państwa dzieci, odpowiada za ich bezpieczeństwo i sprawny przebieg harmonogramu dnia. W sezonie 2018 jest kierownikiem Ruciane-Nida Camp oraz prowadzi warsztaty zdrowego odżywiania podczas półkolonii w Warszawie.

Wojciech Nieżychowski

Wojciech Nieżychowski


Wojtek jest fotografem młodego pokolenia. Jeździ z nami filmując najlepsze momenty naszych campów. To jego dziełem jest większość materiałów filmowych i zdjęć z wyjazdów, które znajdziecie na stronie www.wn.ownlog.com

Rafał Kacprzak

Rafał Kacprzak


Fizjoterapeuta i Terapeuta Manualny, Od stycznia 2006 pracuje z pacjentami w Centrum Rehabilitacji Sportowej. Ukończył wiele specjalistycznych kursów i jest uczestnikiem licznych konferencji fizjoterapeutycznych i ortopedycznych. Współpracuje zarówno z amatorami , jak i z zawodowymi sportowcami.

Weronika Stasik

Weronika Stasik


Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Weronika jest Państwa pierwszym kontaktem - przekazuje Wam szczegółowe informacje oraz pilnuje dokumentacji. W razie jakichkolwiek pytań Weronika będzie Państwu odpowiadać. W sezonie letnim 2018 Weronika jest również jednym z wychowawców Surf Hero Camp nad Morzem Bałtyckim - ma świetny kontakt z dziećmi, zwłaszcza że sama jest miłośniczką sportów wodnych oraz podróży.

Tomasz Banaś

Tomasz Banaś


Z Tomkiem współpracujemy głównie przy organizacji dużych eventów oraz SurfFestivalu, bo właśnie wtedy spełnia się najbardziej zawodowo. Tomek jest animatorem, który sprawi, że Twoje dziecko przeżyje niezapomniane chwile z nami.

Marlena Kubiś

Marlena Kubiś


Marlena Kubiś jest z wykształcenia dietetykiem i psychologiem, w Surfround jest odpowiedzialna za przygotowanie programów żywieniowych, oraz programów szkoleniowych dla klienta grupowego, podczas wyjazdów incentive.