Szukasz inspiracji do nowych aktywnych podróży ?

Surfing, joga na świeżym powietrzu, kiteboarding safari, czy nurkowanie na najpiękniejszych rafach? Dzięki swojej aktywności stajesz się częścią zespołu, który się wspiera i motywuje. Szybciej osiągasz swój cel i świetnie się przy tym bawisz. Nowatorskie i klimatyczne podejście, najlepsze miejsca do nurkowania, uprawiania surfingu, czy kiteboardingu na świecie, oraz bezpieczeństwo podczas szkoleń, gwarantują fantastyczne i niezapomniane wakacje.

Sam wybierasz, czy chcesz pojechać na surf camp ze szkoleniem, czy bez. To Ty decydujesz, jaki transport Cię interesuje, Ty wybierasz termin wyjazdu, na którym chcesz spotykać ludzi takich jak Ty – mających te same zainteresowania i pasje. My zapewniamy kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem i najlepsze warunki do spędzenia aktywnie wolnego czasu.

Szukasz odpowiednich aktywności?”

Rozpocznij ćwiczenia pod czujnym okiem trenera, które nie będą obciążały Twojego organizmu. Zapewniamy indywidualne dostosowanie intensywności treningu i trudności zajęć. Sprawdź się z najlepszymi i odkryj solidny trening o wysokiej intensywności. Zróżnicowane zajęcia kiteboardingu, surfingu i różnych stylów jogi połączone z ćwiczeniami równowagi i koordynacji, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności.

Gwarancje i Zabezpieczenia

Jesteśmy partnerem Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Signal Iduna.
Surfround jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod NR. 1723

Nasze wyjazdy i szkolenia są profesjonalnie zaplanowane i przygotowane. Jeździmy w miejsca, które znamy i osobiście sprawdziliśmy. Nasza obsługa zadba o Twoje zadowolenie, a instruktorzy, organizatorzy, zatroszczą się o Twoje bezpieczeństwo.

Zapisując się na wyjazd z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem możesz zaoszczędzić. Nasze biuro ma silne i solidne podstawy, a dzięki wczesnym wpłatom możliwe jest dokładne zaplanowanie przebiegu podróży.

Rabaty dla stałych klientów. Jeśli byłeś już z Surfround na kilku wyjazdach to na kolejne pojedziesz o wiele taniej. Sprawdź!