Gwarancje i Doukmenty

Jesteśmy partnerem Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Signal Iduna.
Surfround jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego

Nasze wyjazdy i szkolenia są profesjonalnie zaplanowane i przygotowane. Jeździmy w miejsca, które znamy i osobiście sprawdziliśmy. Nasza obsługa zadba o Twoje zadowolenie, a instruktorzy, organizatorzy, zatroszczą się o Twoje bezpieczeństwo.

Zapisując się na wyjazd z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem możesz zaoszczędzić. Nasze biuro ma silne i solidne podstawy, a dzięki wczesnym wpłatom możliwe jest dokładne zaplanowanie przebiegu podróży.

Wiemy z doświadczenia jak ważna jest wiarygodność biura podróży, dlatego poniżej przedstawiamy listę dokumentów, potwierdzających rzetelność naszej firmy.

Gwarancja ubezpieczeniowa

Gwarancja ubezpieczeniowa jest jedną z czynności ubezpieczeniowych. Stanowi pisemne zobowiązanie zakładu ubezpieczeń (gwaranta) do wypłaty na rzecz beneficjenta (podmiotu, na rzecz którego została wystawiona gwarancja) określonej sumy pieniężnej, na jego żądanie i oświadczenie, w sytuacji, w której dłużnik (wnioskodawca gwarancji) nie realizuje swoich zobowiązań (określonych w gwarancji) wobec beneficjenta.

Wpis do rejestru organizatorów turystyki

Dokument ten wymagany jest do prowadzona działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych, oraz pośredniczenia na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych.

Przed podpisaniem umowy warto też zapoznać się z zestawem poniższych dokumentów. Dzięki temu unikniemy nieporozumień i niepotrzebnego stresu w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach:

Warunki uczestnictwa
Pobierz

Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez nasze biuro.