CAMP

Jako pierwsi w Polsce w 2006 roku, zorganizowaliśmy wypoczynek w innowacyjnej na naszym rynku formule Surf CAMPu
Surf CAMP to zrealizowana idea, w myśl której wszystko, ma służyć rozwojowi i bezpieczeństwu na wodzie. To przestrzeń dla poszukiwań nowoczesności, autentyczności, wolności, ekologii i pasji.

JAKOŚĆ

Najważniejsza jest JAKOŚĆ obozowych przeżyć i doświadczeń. Sposób prowadzenia obozów, program sportowy z doświadczonymi przewodnikami, instruktorami z uprawnieniami i licencjami, które poddawane są stałemu monitorowaniu i doskonaleniu. Po zakończeniu każdego obozu zwracamy się z prośbą o ocenę naszej pracy. Zebrany materiał stanowi bazę do pracy nad podnoszeniem jakości w kolejnych sezonach.

OŚRODKI

Aby ośrodek stał się obozem w naszej ofercie musi spełnić szereg wymagań z zakresu BEZPIECZEŃSTWA, WYPOSAŻENIA I ORGANIZACJI. Na terenie ośrodka przebywają wyłącznie kursanci, kadra instruktorska. Każdy z ośrodków jest ogrodzony i zamknięty.W każdym z obozów wszystkie posiłki serwowane są w postaci zdrowego i świeżego szwedzkiego stołu. Przez cały dzień na terenie obozu kursanci mają stały dostęp do wody lub ciepłej herbaty. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że nasze obozy to bezpieczne ośrodki

WYPOSAŻENIE SPORTOWO-EDUKACYJNE

Inwestujemy w sprzęt sportowy wysokiej klasy co przekłada się na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, warsztatów i zajęć sportowo edukacyjnych. Na każdym obozie znajdują się wyposażone miejsca dydaktyczne, miejsca do zajęć sportowych i rekreacyjnych.

OFERTA

Oferujemy autorskie programy realizowane i organizowane tylko przez nas. Każdego roku realizujemy bogate programy, za które jako organizator bierzemy pełną odpowiedzialność. Oferowane przez nas obozy i wyjazdy sportowo edukacyjne opracowane są na podstawie wieloletnich doświadczeń i wiedzy obejmującej potrzeby obozowiczów.

VIDEO RELACJE

W czasie trwania obozów umieszczamy na naszej stronie internetowej codzienne relacje zdjęciowe i video z tego, co dzieje się na obozie. Dzięki temu można na bieżąco śledzić przygody i poczynania obozowiczów.

SZKOLENIA KADRY

Od naszych instruktorów i wychowawców wymagamy wiedzy i umiejętności potwierdzonych aktualnymi dyplomami, certyfikatami lub licencjami. Kadra – wychowawców i instruktorów po kierownika – uczestniczy w dedykowanych szkoleniach, na których odkrywa potrzeby kursantów, organizacje obozów, metodykę pracy i programy szkoleniowe.

OBSŁUGA KLIENTA

Nad aktualizacją ofert oraz ich realizacją pracują specjaliści na stałe pracujący w Fundacji, którzy są jednocześnie opiekunami klienta. Taka organizacja pracy umożliwia uzyskanie wysokiej jakości informacji dotyczącej programów i obozów.
Organizujemy warsztaty – informacyjne spotkania przed-obozowe. Podczas, których można dowiedzieć się jakie są kompetencje kadry, poznać instruktorów oraz tych którzy z nami jadą. Można także dowiedzieć się jak konkretnie wygląda program i czy jest on całkowicie odpowiedni dla nowego obozowicza a także testować sprzęt sportowy. Wreszcie można zaproponować własne indywidualne potrzeby takie jak np: specjalna dieta czy oddzielny pokój.

KORZYSTNE PAKIETY

OFERUJEMY KORZYSTNE PAKIETY, które nie zawierają żadnych ukrytych, dodatkowych opłat.
Dajemy gwarancję niezmienności ceny od momentu założenia rezerwacji

ZADZWOŃ I DOWIEDZ WIĘCEJ – Tel: 731- 553- 335