ZNIŻKA INDYWIDUALNA

Doceniamy fakt, że z nami jeździcie i do nas wracacie, dzięki temu istniejemy i rozwijamy skrzydła. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zniżkę stałego Klienta.

Niezależnie od tego, czy byłeś z nami tylko na jednym wyjeździe, czy od wielu sezonów jesteś bywalcem wyjazdów SURFROUND, to zniżka właśnie dla Ciebie. W zależności od tego, na ilu wyjazdach byłeś, czeka na Ciebie nawet 250 PLN off na wybrany wyjazd!

Zniżka indywidualna nie łączy się z pozostałymi zniżkami poza okresami objętymi specjalnymi promocjami (warunki określone w regulaminach promocji czasowych).
Jeśli to Twój kolejny wyjazd z Surfround:

2 lub 3 wyjazd: 70 PLN zniżki

4 lub 5 wyjazd: 100 PLN zniżki

6 lub 7 wyjazd: 140 PLN zniżki

8 lub 9 wyjazd: 180 PLN zniżki

10 i kolejny wyjazd: 240 PLN zniżki

Jak skorzystać?

Przed zakupem, napisz do nas na contact@surfround.com, podaj nazwę wyjazdu, na który się z nami wybierasz i odbierz kod promocyjny niezbędny do uzyskania zniżki.

ZNIŻKA GRUPOWA

Najlepiej podróżuje się ze sprawdzoną ekipą. Jadąc z nami też możesz zabrać ze sobą znajomych. Pamiętaj – im większa ekipa, tym nie tylko weselej, ale też wyższa zniżka.

Wyjazdy grupowe na deski, surfing, kiteboarding….

Wystarczy zebrać ekipę, skontaktować się z nami, a my prześlemy Ci kod zniżkowy, dzięki któremu każdy z Twojej grupy dostanie rabat!

Warunkiem jest wypełnienie umowy przez jedną osobę, tzw lidera grupy. To on dostaje kod, wypełnia formularz i robi przelew, osoba, która ogarnia Waszą ekipę. Ważne jest również, żeby umowa dla całej ekipy była robiona w tym samym czasie, ponieważ „dopisane” do grupy osoby nie otrzymają zniżki.

Zniżki grupowe nie sumują się z innymi zniżkami i promocjami. Surfround zastrzega sobie możliwość różnicowania poziomu pozostałych zniżek „okazjonalnych” i ich dostępności w zależności od nośnika promocji: strona www, facebook, google i inne.

Od 4 do 8 osób: 70 PLN zniżki / osobę

Od 8 do 12 osób: 100 PLN zniżki / osobę

Od 12 do 18 osób: 140 PLN zniżki / osobę

Od 18 do 22 osób: 180 PLN zniżki / osobę

22 i więcej osób: 240 PLN zniżki / osobę

ZNIŻKA STUDENCKA

Wiadomo, że w budżecie studenckim liczy się każda złotówka. Z drugiej strony student też człowiek, poimprezować musi. Dlatego podczas naszych wyjazdów szkoleniowych m.in. do Portugalii, gdzie odbywa się Surf Music Week na rozpoczęcie sezonu w maju i zakończenie sezonu we wrześniu przygotowaliśmy dla Was absolutny hit – zniżka na wyjazdy studenckie Surf Music Week.

Wystarczy, że wybierzesz swój wyjazd, termin z serii Surf Music Week, wyślesz nam skan/zdjęcie swojej ważnej legitymacji studenckiej, a my w odpowiedzi prześlemy Ci kupon zniżkowy na 100 PLN.

Zniżka studencka nie łączy się z pozostałymi zniżkami poza okresami objętymi specjalnymi promocjami (warunki określone w regulaminach promocji czasowych).